ZUŠ Bzenec

Naše úspěchy

Přehled získaných ocenění našich žáků v soutěžích

2019 - 2020

Kapela Rango se 19.10.2019 zúčastnila oblastního kola soutěže Brána  a postoupila do finále , které se bude konat v Brně. Zároveň byla nominována na festival Folk ton do celostátního kola, které bude v lednu v Praze.

 

2018 - 2019

keyboard

oblastní  kolo

  • Ondřej Vrána - 2. místo (Zdena Obrtlíková)
  • Tomáš Brhel - 3. místo (Dita Poustková)
  • Vojtěch Houser - 3. místo (Vít Trumpeš)

 

 

2017 - 2018

VÝTVARNÝ OBOR

Úspěšné absolvování talentové zkoušky

  • Adriana Lipárová (Veronika Uhlířová)
    (Střední škola průmyslová a umělecká Hodonín, obor Grafický design)

 

CIMBÁL

okresní kolo

  • Šimon Němeček - 2.cena

 

ZOBCOVÁ FLÉTNA

Okresní kolo

  • Alžběta Kusáková - 1.místo (Marta Gráfová)
  • Matouš Němeček - 1. místo (Marta Gráfová)
  • Kateřina Krejčiříková - 1. místo (Martin Fukan)
  • Natalia Kovaříková - 1. místo (Marta Gráfová)
  • Eliška Stočková - 1. místo (Marta Gráfová)
  • Kristýna Tesaříková - 1. místo (Marta Gráfová)
  • Ondřej Rákoš - 1. místo (Marta Gráfová)
  • Barbora Kusáková - 1. místo (Marta Gráfová)
  • Barbora Kozumplíková - 1. místo (Martin Fukan)
  • Ivana Kostílková - 1. místo (Marta Gráfová)

Krajské kolo

  • Alžběta Kusáková - 3. místo (Marta Gráfová)
  • Natalia Kovaříková - 1. místo (Marta Gráfová)
  • Eliška Stočková - 1. místo (Marta Gráfová)
  • Ondřej Rákoš - 2. místo (Marta Gráfová)
  • Barbora Kozumplíková - 2. místo (Martin Fukan)
  • Ivana Kostílková - 2. místo (Marta Gráfová)

Celostátní kolo

  • Natalia Kovaříková - 1. místo (Marta Gráfová)
  • Eliška Stočková - 2. místo (Marta Gráfová)

Teplické Flautohry

  • Alžběta Kusáková - 1.místo (Marta Gráfová)
  • Natalia Kovaříková - 1. místo (Marta Gráfová)
  • Kristýna Tesaříková - 2. místo (Marta Gráfová)
  • Barbora Kusáková - 3. místo (Marta Gráfová)
  • Ivana Kostílková - 1. místo (Marta Gráfová)

 

BICÍ SOUPRAVA (Marie Španihelová)

Okresní kolo

  • Alena Kratochvílová - 1.místo
  • Šimon Krejčiřík - 1.místo
  • Vojtěch Slabý - 1.místo
  • Tomáš Hruška - 3. místo
  • Anna Rákošová - 1. místo

Krajské kolo

  • Alena Kratochvílová - 3.místo
  • Šimon Krejčiřík - 3.místo
  • Vojtěch Slabý - 3.místo
  • Anna Rákošová - 1. místo

MELODICKÉ BICÍ NÁSTROJE (Marie Španihelová)

Okresní kolo

  • Anna Rákošová - 1. místo

Krajské kolo

  • Anna Rákošová - 2. místo

 

 

 

2016 - 2017

VÝTVARNÝ OBOR

Úspěšné absolvování talentové zkoušky

  • Sára Antošová (Veronika Uhlířová)
    (Střední škola průmyslová a umělecká Hodonín, obor Užitá malba)

KLAVÍR

Okresní kolo

  • Lucie Látalová - 1. místo (Linda Horňáková)
  • Anna Černá - 1. místo (Linda Horňáková)
  • Anna Rákošová - 2.místo (Lucie Škrlová)
  • Ondřej Rákoš - 2.místo (Lucie Škrlová) 

 

HOUSLE

Okresní kolo

  • Eliška Petrželková¨- 1. místo (Daniela Mančíková)

 

KYTARA

Okresní kolo

  • Aneta Skamelková - 2. místo (Marek Poustka)
  • Štěpán Štván - 2. místo (Lenka Kučerová)
  • Aneta Malárová - 2. místo (Lenka Kučerová)
  • Tereza Malárová - 2. místo (Marek Poustka)
  • Sára Antošová - 2. místo (Kamil Lauš)

 

KYTAROVÝ SOUBOR

Okresní kolo

  • Sára Bedravová, Vendula Chalupová - 1.místo (Marek Poustka)
  • Aneta Jurčíková, Filip Horňák - 1.místo (Marek Poustka)
  • A. Jurčíková, T. Malárová, A. Malárová, M. Kolaríková - 1.místo (Marek Poustka)

Krajské kolo

  • A. Jurčíková, T. Malárová, A. Malárová, M. Kolaríková - 3.místo (Marek Poustka)

 

KYTAROVÝ A FLÉTNOVÝ ORCHESTR

  • Krajské kolo přehlídky jazzových a ostatních orchestrů - 2.místo (Kamil Lauš)

 

2015 - 2016

ZPĚV

Vyletěla holubička

  • Matyáš Slováček - 2. místo (Dita Poustková)

 

ZOBCOVÁ FLÉTNA (Marta Gráfová)

Národní soutěž ZUŠ

Okresní kolo

  • Kristýna Tesařová, Barbora Kusáková a Anna Rákošová - 1. místo
  • Ivana Kostílková, Aneta Jemelíková a Sára Antošová - 1. místo 
  • Ivana Kostílková a Barbora Hrabčíková - 1. místo 
  • Sára Antošová a Barbora Hrabčíková - 2. místo 

Krajské kolo

  • Kristýna Tesařová, Barbora Kusáková a Anna Rákošová - 1. místo 
  • Ivana Kostílková, Aneta Jemelíková, Sára Antošová - 3. místo

Mezinárodní soutěž Pro Bohemia

  • Kristýna Tesaříková - 3. místo
  • Ivana Kostílková - 2. místo
  • Sára Antošová - 3. místo

Teplickou Flautohry

  • Ivana Kostílková - 1. místo
  • Sára Antošová - 2. místo
  • Barbora Kusáková a Anna Rákošová - 1. místo
  • Ivana Kostílková a Sára Antošová - 1. místo
  • Ivana Kostílková, Aneta Jemelíková a Sára Antošová - 2. místo

 

 

 

2014 - 2015

BICÍ

  • Okresní kolo (Hodonín)
    • Anna Rákošová - 1. místo (M. Španihelová)
  • Krajské kolo (Brno)
    • Anna Rákošová - Absolutní vítězka (M. Španihelová)
  • Celostátní kolo (Praha)
    • Anna Rákošová - Čestné uznání 1. stupně

 

ZOBCOVÁ FLÉTNA

  • Okresní kolo
    • Kristýna Tesaříková - 1. místo (Marta Gráfová)
    • Viktorie Pohanková - 1. místo (Martin Fukan)
    • Barbora Kozumplíková - 2. místo (Martin Fukan)
    • Sára Antošová - 2. místo (Marta Gráfová)
    • Aneta Jemelíková - 2. místo (Marta Gráfová)
    • Ivana Kostílková - 2. místo (Marta Gráfová)
    • Max Nejedlík - 3. místo (Marek Poustka)

 

  • Krajské kolo
    • Kristýna Tesaříková - 1. místo (Marta Gráfová)
    • Viktorie Pohanková - 1. místo (Martin Fukan)

 

ZPĚV

  • Okresní kolo (Kyjov)
    • Adéla Studničková - 1. místo (Dita Poustková)
    • Eva Tomečková - 3. místo (Dita Poustková)
    • Izabela Fricová - 3. místo (Dita Poustková)

 

  • Vyletěla holubička (Kyjov)
    • Eva Tomečková - 1. místo (Dita Poustková)
    • Adéla Studničková - 2. místo (Dita Poustková)

 

 2013 - 2014

KYTARA

  • Okresní kolo (Kyjov)
    • Jan Žůrek - 1. místo   (Kamil Lauš)
    • Aneta Malárová - 1. místo   (Ladislava Sečková)
    • Vendula Mičková - 2. místo   (Ladislava Sečková)
    • Petr Lovecký - 2. místo (Marek Poustka)
    • Marek Šivel - 3. místo   (Kamil Lauš)
    • Sára Antošová - 3. místo   (Kamil Lauš)

 

  • Krajské kolo (Blansko)
    • Jan Žůrek - 3. místo   (Kamil Lauš)
    • Aneta Malárová - 3. místo   (Ladislava Sečková)

 

ZOBCOVÁ FLÉTNA

  • Teplice
    • Ivana Kostílková - 1. místo  (Marta Gráfová)
    • Trio Bzenec - 2. místo  (Marta Gráfová)
    • Barbora Hrabčíková - 3. místo  (Marta Gráfová)
    • Barbora Hrabčíková - za sympatie publika  (Marta Gráfová)

 

VIOLONCELLO

  • Okresní kolo
    • Tereza Nováková - 1. místo (Dita Poustková)

 

KYTAROVÝ A FLÉTNOVÝ ORCHESTR

  • Krajské kolo přehlídky jazzových a tanečních orchestrů - 2.místo (Kamil Lauš)

 

Kytara solo

 

© ZUŠ Bzenec l Horní náměstí 393/12, 696 81 Bzenec l Tel.:+420 518 384 291